"Emlékezzetek, csak annyit kérek tőletek,
Emlékezzetek milyen volt és milyen lehetett volna veletek.
Emlékezzetek, s kérlek ne felejtsetek.
Emlékezzetek és a végen túl is szeressetek.
Emlékezzetek s akkor talán örökre veletek lehetek."
.png)


Fájó, soha el nem múló együttérzéssel.

Ismeretlenül is sajnálom hogy életed ilyen fiatalon véget ért. nyugodjál békében,részvétem a szeretteidnek! Én hiszem,hogy a halállal nincs mindennek vége. Még találkoztok,találkozunk mindannyian. Ti csak előre mentek,kik itt hagytok minket! Szeretettel Tünde!
Áldott névnapot kívánok az angyalok között !


.gif)

.png)

.png)


Gyertyát gyújtunk,érted égjen fényesen,
emlékezünk,hull a könnyünk csendesen.

Fájó szívvel emlékezem !


.png)

Drága Gyermekünk !
Emlék vagy!
Sötétben bujkáló ragyogás,
tündöklő fény, fájó múlt,
csöndes távoli szívdobogás.




Anyai fájdalommal.
Magam mellé ültetem a csendet,
S emlékezem....

Szeretettel gondolok Rád !


.png)
.png)

A könnyeknek nem lehet parancsolni.
Akkor is előjönnek, ha nem akarjuk.
A szemünkből indul, a szívünkből ered
az arcunkon gördül, a lelkünkre csepeg.
Hiányotok teszi ezt!!!




Érte égjen örökkön - örökké !

.jpg)
.gif)
Emlékezünk
Üzenet a sorsnak !
Üzenjük annak aki a sorsunkat irta !
Leteheted mostmár a tollat, mert már
mindent elvettél Tőlünk, ami számunkra
FONTOS LEHETETT VOLNA !!!!!!.........
AKI SEGITETHETETT VOLNA VALAHA IS ....
.jpg)
ANYAI FÁJDALOMMAL.
"De jó volna, csak egyszer, még egyszer ölelni oket.
Kik a mennyben élnek már, igazi jótevoket.

Szeretettel emlékére...

.gif)

