"Emlékezzetek, csak annyit kérek tőletek,
Emlékezzetek milyen volt és milyen lehetett volna veletek.
Emlékezzetek, s kérlek ne felejtsetek.
Emlékezzetek és a végen túl is szeressetek.
Emlékezzetek s akkor talán örökre veletek lehetek."

Archívum

Bejegyzések - 2026/03

#7028
Ancika
2026-03-29 14:22:07

 

#7027
FÓRJÁNNÉ EDIT
2026-03-28 19:09:48


 


Fájó, soha el nem múló együttérzéssel.


 

#7026
Szuromi Sándorné
2026-03-28 18:24:45

Ismeretlenül is sajnálom hogy életed ilyen fiatalon véget ért. nyugodjál békében,részvétem a szeretteidnek!  Én hiszem,hogy a halállal nincs mindennek vége. Még találkoztok,találkozunk mindannyian. Ti csak előre mentek,kik itt hagytok minket! Szeretettel Tünde! 

#7025
Rab Zoltán Édesanyja
2026-03-24 14:22:51

Áldott névnapot kívánok az angyalok között !  

 

 

 

 

 

#7024
Névnapodon szeretettel fájó szívvel emlékezünk Drága Gyermekünk . Hiányzol , Szeretünk
2026-03-24 11:00:33

 

#7023
Ancika
2026-03-22 12:04:54

 

#7022
FÓRJÁNNÉ EDIT
2026-03-21 19:37:17


Gyertyát gyújtunk,érted égjen fényesen,

emlékezünk,hull a könnyünk csendesen.


 


 

#7021
Rab Zoltán Édesanyja
2026-03-19 10:24:32

Fájó szívvel emlékezem ! 

 

 

 

#7020
Szívemben őrizlek , lelkembe élsz, most és mindörökké . Nagyon szeretlek,hiányzol
2026-03-18 17:25:34

Drága Gyermekünk !

 

Emlék vagy!  

Sötétben bujkáló ragyogás, 

tündöklő fény, fájó múlt,

csöndes távoli szívdobogás.

 

 

#7019
Ancika
2026-03-15 12:59:56
#7018
FÓRJÁNNÉ EDIT
2026-03-14 19:04:33

Anyai fájdalommal.

 

 


Magam mellé ültetem a csendet,
S emlékezem....

 

#7017
Rab Zoltán Édesanyja
2026-03-12 10:29:53

Szeretettel gondolok Rád ! 

 

 

 

#7016
Ancika
2026-03-07 20:59:51

 

#7015
FÓRJÁNNÉ EDIT
2026-03-07 16:44:41

 


A könnyeknek nem lehet parancsolni.
Akkor is előjönnek, ha nem akarjuk.
A szemünkből indul, a szívünkből ered
az arcunkon gördül, a lelkünkre csepeg. 
Hiányotok teszi ezt!!!

 

#7014
Mai nap szomorú lett a Föld, fakóbb az ég színe, egy szerető gyermek szíve állt meg Örökre :(((
2026-03-06 19:29:08

 

 

#7013
Rab Zoltán Édesanyja
2026-03-06 19:04:26

Érte égjen örökkön - örökké !

 

 

 

#7012
Soha el nem múló szeretettel, örök fájdalommal gondolunk Rád Angyali Gabika
2026-03-02 17:18:20

 

Emlékezünk 

 

 

Üzenet a sorsnak ! 

 

Üzenjük annak aki a sorsunkat irta !

 

Leteheted mostmár a tollat, mert már 

 

mindent elvettél Tőlünk, ami számunkra 

 

FONTOS LEHETETT VOLNA !!!!!!.........

 

AKI SEGITETHETETT VOLNA VALAHA IS ....

 

 

 

#7011
FÓRJÁNNÉ EDIT
2026-03-01 18:51:08

ANYAI FÁJDALOMMAL.

 


"De jó volna, csak egyszer, még egyszer ölelni oket.
Kik a mennyben élnek már, igazi jótevoket.
 

#7010
Rab Zoltán Édesanyja
2026-03-01 18:08:47

Szeretettel emlékére...

 

#7009
Ancika
2026-03-01 13:50:59

 

 

Megtekintések száma: 773056