"Emlékezzetek, csak annyit kérek tőletek,
Emlékezzetek milyen volt és milyen lehetett volna veletek.
Emlékezzetek, s kérlek ne felejtsetek.
Emlékezzetek és a végen túl is szeressetek.
Emlékezzetek s akkor talán örökre veletek lehetek."
.png)


Drága Édes , Agyali Gabika. !
Sokáig nem tudok majd itt emlékezni Rád.
De gondolatban, szivünkben ott leszel.
Hogy ki fog későbbiekben, azt még nem tudom.
Tudod vannak akik SOHA nem fognak.
De olyan is van, akik akadályom miatt eddig is tették.
Nagyon fáj, szeretünk.
.png)


ANYAI FÁJDALOMMAL ÉRTED.
EGYIK NAP TELIK A MÁSIK UTÁN,
DE LELKÜNK VIGASZT MÁR SOSEM TALÁL.

Soha nem feledünk !


.png)


FÁJDALOMMAL EMLÉKEZVE RÁD.
FÁJÓ SZIVVEL,SZERETETTEL.

.png)


Fájó szívvel, szeretettel !


.png)

Drága Kincsünk, Imádott Gyermekünk !
Ott, ahol már nincs fájdalom,
csend ringatja lépteid,
nem húz már sem múlt, sem bánat,
fény őrzi emlékeid.
Szívünkben még itt dobogsz,
Hiányod nem múló árnyék,
hanem halk, örök jelen,
mert amit egyszer szerettünk,
nem vész el sohasem.
Itt maradsz örökkön- örökre.
Nagyon hiányzol és szeretünk.

.png)


Szeretettel emlékezem !


.png)
.gif)
Drága Gabika !
Nélküld iszonyú nehéz !
Nincs olyan nap, mikor ne gondolnánk Rád !
Hiányodat nem haklványítja el az idő,
csak a világ lett távolabbi,
Nélküld már nem olyan mint Rég volt!
Nagyon hiányzol és Szeretünk!
Szerető Szüleid



Áldott Húsvéti ünnepeket kívánok az Angyalokkal !


ÁLDOTT ÜNNEPEKET AZ ANGYALOKKAL.


Fájó szívvel emlékezem !




.png)
