"Emlékezzetek, csak annyit kérek tőletek,
Emlékezzetek milyen volt és milyen lehetett volna veletek.
Emlékezzetek, s kérlek ne felejtsetek.
Emlékezzetek és a végen túl is szeressetek.
Emlékezzetek s akkor talán örökre veletek lehetek."

Archívum

Bejegyzések - 2026/04

#7046
Örök álomba merültél, szívünk megszakadt. Nélküled egesz életünk félbeszakadt
2026-04-30 13:28:28

 

 

 

 

Drága Édes , Agyali Gabika. !

 

Sokáig nem tudok majd itt emlékezni Rád.

De gondolatban, szivünkben ott leszel. 

Hogy ki fog későbbiekben, azt még nem tudom. 

Tudod vannak akik SOHA nem fognak. 

De olyan is van, akik akadályom miatt eddig is tették. 

Nagyon fáj, szeretünk. 

#7045
Ancika
2026-04-26 10:59:05

 

#7044
FORJÁNNÉ EDIT
2026-04-25 19:03:05

ANYAI FÁJDALOMMAL ÉRTED.

 


 


EGYIK NAP TELIK A MÁSIK UTÁN,
DE LELKÜNK VIGASZT MÁR SOSEM TALÁL.


 

#7043
Rab Zoltán Édesanyja
2026-04-23 18:31:53

Soha nem feledünk ! 

 

 

 

 

#7042
Szívemben őrizlek , lelkembe élsz, most és mindörökké . Nagyon szeretlek,hiányzol
2026-04-22 19:42:48

 

 

 

#7041
FÓRJÁNNÉ EDIT
2026-04-19 19:56:56

FÁJDALOMMAL EMLÉKEZVE RÁD. 

FÁJÓ SZIVVEL,SZERETETTEL.



 

#7040
Ancika
2026-04-19 12:22:39

 

#7039
Rab Zoltán Édesanyja
2026-04-16 12:38:11

Fájó szívvel, szeretettel ! 

 

 

 

 

#7038
Te vagy a fény az éjszakában , de örök fájdlom bennünk él,.
2026-04-13 15:55:27

 

 

 

Drága Kincsünk, Imádott Gyermekünk !

 

Ott, ahol már nincs fájdalom, 

csend ringatja lépteid, 

nem húz már sem múlt, sem bánat,

fény őrzi emlékeid. 

Szívünkben még itt dobogsz, 

Hiányod nem múló árnyék, 

hanem halk, örök jelen, 

mert amit egyszer szerettünk,

nem vész el sohasem. 

Itt maradsz örökkön- örökre. 

Nagyon hiányzol és szeretünk. 

 

#7037
Ancika
2026-04-12 13:07:16

 

#7036
Rab Zoltán Édesanyja
2026-04-10 10:30:01

Szeretettel emlékezem ! 

 

 

 

#7035
Légy áldott Édes Gyermekünk, emlékezünk, nincs "ünnepünk" Nélküled
2026-04-06 11:34:54

 

Drága Gabika !

 

Nélküld iszonyú nehéz !

Nincs olyan nap, mikor ne gondolnánk Rád !

Hiányodat nem haklványítja el az idő,

csak a világ lett távolabbi,

Nélküld már nem olyan mint Rég volt! 

Nagyon hiányzol és Szeretünk!

Szerető Szüleid

 

 

#7034
Ancika
2026-04-05 10:55:48

 

#7033
Rab Zoltán Édesanyja
2026-04-05 07:43:44

Áldott Húsvéti ünnepeket kívánok az Angyalokkal ! 

 

 

 

 

#7032
FÓRJÁNNÉ EDIT
2026-04-03 20:29:38

ÁLDOTT ÜNNEPEKET AZ ANGYALOKKAL.

 

#7031
Szuromi Sándorné
2026-04-02 08:23:57

 

 

 

#7030
Rab Zoltán Édesanyja
2026-04-01 18:41:52

Fájó szívvel emlékezem ! 

 

 

 

#7029
Könnycsepp gördül arcomon, fáj az emlékezés! De soha ne feledd, Te örökre bennem élsz
2026-04-01 17:38:27

 

 

Megtekintések száma: 772728