"Emlékezzetek, csak annyit kérek tőletek,
Emlékezzetek milyen volt és milyen lehetett volna veletek.
Emlékezzetek, s kérlek ne felejtsetek.
Emlékezzetek és a végen túl is szeressetek.
Emlékezzetek s akkor talán örökre veletek lehetek."

Vendégkönyv

Új bejegyzés írása

Név:
E-mail:
Üzenet:
#7063
Ancika
2026-06-14 18:02:50

 

#7062
FORJÁNNÉ EDIT
2026-06-14 17:31:39


(KÖSZÖNÖM SZÉPEN,HOGY TÁVOLLÉTEMBEN ŐRIZTÉTEK A FIAM ÉS FÉRJEM GYERTYÁIT)

 

#7061
FORJÁNNÉ EDIT
2026-06-09 20:24:35

FÁJDALOMMAL EMLÉKEZVE RÁD.

 


 

SZOMORU SZIVVEL.

 

#7060
Ancika
2026-06-07 17:31:35

 

#7059
Mond hol keresselek, átmennénk mindenen csak megtaláljunk Téged. Hiányzol
2026-06-06 18:37:53

 

 

#7058
Szívemben őrizlek , lelkembe élsz, most és mindörökké . Nagyon szeretlek,hiányzol
2026-06-03 18:20:26

 

 

 

 

 

 

Drága  Gyermekünk, Imádott Gabika !

 

Túl rövid volt az élet, nagyon kegyetlen, 

Hogy olyan korán hivtak a fények. 

Te voltál a Napfény , mely melengette

szívünket, Te voltál az aki velünk voltál

Jóban, rosszban , aki szeretetet adott. 

Nem tudunk nem gondolni Rád, 

Majd valahol talán találkozunk Veled,

Az lesz nekünk a legnagyobb öröm ünnep. 

Szeretetünk örök. Hiányzol nagyon.

 

További bejegyzések megtekintése az archívumban »
Megtekintések száma: 773146