"Emlékezzetek, csak annyit kérek tőletek,
Emlékezzetek milyen volt és milyen lehetett volna veletek.
Emlékezzetek, s kérlek ne felejtsetek.
Emlékezzetek és a végen túl is szeressetek.
Emlékezzetek s akkor talán örökre veletek lehetek."
.png)
.gif)

(KÖSZÖNÖM SZÉPEN,HOGY TÁVOLLÉTEMBEN ŐRIZTÉTEK A FIAM ÉS FÉRJEM GYERTYÁIT)

FÁJDALOMMAL EMLÉKEZVE RÁD.
SZOMORU SZIVVEL.

.png)


.png)
.jpg)
.png)

Drága Gyermekünk, Imádott Gabika !
Túl rövid volt az élet, nagyon kegyetlen,
Hogy olyan korán hivtak a fények.
Te voltál a Napfény , mely melengette
szívünket, Te voltál az aki velünk voltál
Jóban, rosszban , aki szeretetet adott.
Nem tudunk nem gondolni Rád,
Majd valahol talán találkozunk Veled,
Az lesz nekünk a legnagyobb öröm ünnep.
Szeretetünk örök. Hiányzol nagyon.
